Pokaż kategorie

Latarki

Przełącz widok:
Latarka LED-BUMP

Latarka LED-BUMP. - Ÿródło œwiatła: cztery diody białe oraz dwie diody czerwone - tryb pracy wybierany za pomocą przełącznika umożliwiającego włączenie dwóch lub czterech œwiateł ciągłych lub włączenie dwóch czerwonych œwiateł przerywanych - żywotnoœć lampek powyżej 100.000 godzin - mocowana...

Latarka UNIVER-LIGHTER

Latarka UNIVER LIGHTER z linii akcesoriów UNIVER. - Ÿródło œwiatła: trzy diody białe zapewniające œwiatło ciągłe, dwie diody czerwone œwiecące œwiatłem przerywanym - tryb pracy wybierany za pomocą przełącznika umożliwiającego włączenie œwiatła ciągłego białego (funkcja oœwietlacza) lub włączenie œwiatła czerwonego...

Tomasz Lojtek

Kierownik działu BHP

tel. (34) 39 06 733

fax (34) 39 06 709

e-mail: lojtek@semex.pl

Zbigniew Sowa

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 733
tel. kom. 667 978 737

e-mail: sowa@semex.pl

Adam Fijałkowski

Dział handlowy

tel. kom. 885 856 655

e-mail: fijalkowski@semex.pl

Krzysztof Gorzelak

Dział handlowy

tel.: 34/ 39 94 814
tel. kom. 663 886 222

e-mail: gorzelak@semex.pl

Rafał Sieczka

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 779
tel. kom. 601 450 048

e-mail: sieczka@semex.pl

Anna Karlińska

Oferty, art. reklamowe, sprzedaż internetowa

tel. 34/ 39 06 771

tel. kom. +48 607 403 005

e-mail: karlinska@semex.pl

Anna Kokoszczyk-Machuderska

Oferty, sprzedaż internetowa

tel. 34 39 94 824

tel. kom. 721 910 920

e-mail: kokoszczyk@semex.pl

Katarzyna Wiśniewska

Oferty, przetargi, sprzedaż internetowa

tel.: 34/ 39 06 734
tel.: 691 118 840

e-mail: wisniewska@semex.pl

Dariusz Hiliński

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 735
tel. kom. 517 497 689

e-mail: bhp@semex.pl

Sebastian Gonciarz

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 779

e-mail: gonciarz@semex.pl

Warto wiedzieć