Pokaż kategorie
Obuwie ocieplane Delta plus SAKHA S3 SRC

Obuwie ocieplane Delta plus SAKHA S3 SRC

Nr artykułu: 
SAKHAS3BE
Producent: 
Delta plus
Czas dostawy: 
do 7 dni
Zapytaj o produkt

Obuwie wysokie ocieplane z serii WINTER BOOT. Cholewka: skóra cielęca, wodoodporna S3, pięta wzmocniona TPR. Podszewka: futro akrylowe. Wkładka: wymienna, wstępnie uformowana, poliester na EVA. Podeszwa: wtryskiwana, dwuwarstwowy poliuretan o zróżnicowanych gęstościach ze wzmocnieniem noska z poliuretanu. Podnosek odporny na uderzenia i zgniecenie. Pochłaniacz energii w obcasie. Podeszwa odporna na węglowodory. Podeszwa antyprzebiciowa. Podeszwa z urzeźbieniem odporna na poślizg na nieutwardzonych powierzchniach. Ochrona antyelektrostatyczna. Tworzywo odporne na przesiąkanie wody. Ochrona przed zimnem.

Producent Delta plus
Model SAKHA S3 SRC
Kolor

Beżowy

Rozmiar

39-48

Tomasz Lojtek

Kierownik działu BHP

tel. (34) 39 06 733

fax (34) 39 06 709

e-mail: lojtek@semex.pl

Zbigniew Sowa

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 733
tel. kom. 667 978 737

e-mail: sowa@semex.pl

Adam Fijałkowski

Dział handlowy

tel. kom. 885 856 655

e-mail: fijalkowski@semex.pl

Krzysztof Gorzelak

Dział handlowy

tel.: 34/ 39 94 814
tel. kom. 663 886 222

e-mail: gorzelak@semex.pl

Rafał Sieczka

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 779
tel. kom. 601 450 048

e-mail: sieczka@semex.pl

Anna Karlińska

Oferty, art. reklamowe, sprzedaż internetowa

tel. 34/ 39 06 771

tel. kom. +48 607 403 005

e-mail: karlinska@semex.pl

Anna Kokoszczyk-Machuderska

Oferty, sprzedaż internetowa

tel. 34 39 94 824

tel. kom. 721 910 920

e-mail: kokoszczyk@semex.pl

Katarzyna Wiśniewska

Oferty, przetargi, sprzedaż internetowa

tel.: 34/ 39 06 734
tel.: 691 118 840

e-mail: wisniewska@semex.pl

Dariusz Hiliński

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 735
tel. kom. 517 497 689

e-mail: bhp@semex.pl

Sebastian Gonciarz

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 779

e-mail: gonciarz@semex.pl