Pokaż kategorie
Pas LIGHT P1 PLUS

Pas LIGHT P1 PLUS

Nr artykułu: 
0840093
Producent: 
Irudek Sekuralt
Czas dostawy: 
1-4 tygodni
Zapytaj o produkt

Pas bezpieczestwa. Dwie pętle zaczepu wyposażone w pierścienie "D" Materiał : poliester Waga : 580 g. Zgodny z normą EN 358. Certyfikat europejski CE. Kolor : Niebieski.

Producent Irudek Sekuralt
Model LIGHT P1 PLUS
Waga 580g
Materiał poliester
Kolor niebieski
Rozmiar regulowany

Tomasz Lojtek

Kierownik działu BHP

tel. (34) 39 06 733

fax (34) 39 06 709

e-mail: lojtek@semex.pl

Zbigniew Sowa

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 733
tel. kom. 667 978 737

e-mail: sowa@semex.pl

Adam Fijałkowski

Dział handlowy

tel. kom. 885 856 655

e-mail: fijalkowski@semex.pl

Krzysztof Gorzelak

Dział handlowy

tel.: 34/ 39 94 814
tel. kom. 663 886 222

e-mail: gorzelak@semex.pl

Rafał Sieczka

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 779
tel. kom. 601 450 048

e-mail: sieczka@semex.pl

Anna Karlińska

Oferty, art. reklamowe, sprzedaż internetowa

tel. 34/ 39 06 771

tel. kom. +48 607 403 005

e-mail: karlinska@semex.pl

Anna Kokoszczyk-Machuderska

Oferty, sprzedaż internetowa

tel. 34 39 94 824

tel. kom. 721 910 920

e-mail: kokoszczyk@semex.pl

Katarzyna Wiśniewska

Oferty, przetargi, sprzedaż internetowa

tel.: 34/ 39 06 734
tel.: 691 118 840

e-mail: wisniewska@semex.pl

Dariusz Hiliński

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 735
tel. kom. 517 497 689

e-mail: bhp@semex.pl

Sebastian Gonciarz

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 779

e-mail: gonciarz@semex.pl