Pokaż kategorie

Preparaty do zmywania i pielęgnacji naczyń

Przełącz widok:
PŁYN DO MYCIA NACZYŃ I SZKŁA - V-GASTRO-DISH

Bardzo skuteczny płyn do ręcznego mycia naczyń i szkła GASTRO-DISH VC 690. - dzięki unikalnej recepturze, na mytych powierzchniach nie pozostawia żadnych smug i zacieków, ułatwiając pracę w kuchni - idealny do mycia talerzy, garnków, patelni, szklanek i kieliszków -...

Sklep z art. BHP

Sklep stacjonarny, dostępność produktów, zamówienia

tel.: 34/ 39 06 764

e-mail: bhpsklep@semex.pl

Tomasz Lojtek

Kierownik działu BHP

tel. (34) 39 06 733

fax (34) 39 06 709

e-mail: lojtek@semex.pl

Zbigniew Sowa

Dział handlowy

tel. (34) 39 94 822

e-mail: sowa@semex.pl

Adam Fijałkowski

Dział handlowy

tel. kom. 885 856 655

e-mail: fijalkowski@semex.pl

Krzysztof Gorzelak

Dział handlowy

tel.: 34/ 39 94 814

e-mail: gorzelak@semex.pl

Rafał Sieczka

Dział handlowy

tel. (34) 39 06 779
tel. kom. 601 450 048

e-mail: sieczka@semex.pl

Anna Karlińska

Oferty, art. reklamowe, sprzedaż internetowa

tel. 34/ 39 06 771

tel. kom. +48 607 403 005

e-mail: karlinska@semex.pl

Anna Kokoszczyk-Machuderska

Oferty, sprzedaż internetowa

tel. 34 39 94 824

tel. kom. 721 910 920

e-mail: kokoszczyk@semex.pl

Katarzyna Wiśniewska

Oferty, przetargi, sprzedaż internetowa

tel.: 34/ 39 06 734
tel.: 691 118 840

e-mail: wisniewska@semex.pl

Dariusz Hiliński

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 735
tel. kom. 517 497 689

e-mail: bhp@semex.pl

Sebastian Gonciarz

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn

tel. (34) 39 06 779

e-mail: gonciarz@semex.pl

Warto wiedzieć