Pokaż kategorie

MASter

Przełącz widok:

Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.

ZASTOSOWANIE: Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.

ZALETY PRODUKTU: Gotowa do użycia gładź szpachlowa MASter Mas jest powłoką oddychającą i...

Produkt posiada Europejską Deklarację Zgodności nr 01/MS/08, 03/MS/10

Produkt zgodny z normą PN-EN 13963 dla mas szpachlowych typu 3A (masa szpachlowa dwufunkcyjna)

Produkt zgodny z normą PN-EN15824

Produkt posiada Atest PZH

Występuje w opakowaniach: 1,5 kg, 5 kg, 9 kg, 18...

ZASTOSOWANIE: Gotowa gładź szpachlowa MASTER PREMIUM znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokiej jakości gładź tynkową. Uzyskujemy efekt dużej gładkości wykonanych powierzchni, jako tzw. FINISH. Gładź jest polecana przed malowaniem lub...

ZASTOSOWANIE: Gotowa do użycia zewnętrzna gładź szpachlowa przeznaczona do wygładzania powierzchniścian i sufitów przed malowaniem elewacyjnymi farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi. Może być stosowana na typowe podłoża mineralne, tynki cementowe, cementowo-wapienne. Tworzy powłoką oddychającą i paro przepuszczalną stworzoną na bazie minerałów...

Innowacyjna, nowa polimerowo – żelowa, gotowa do użytku masa szpachlowa posiadająca wiele cech użytkowych i aplikacyjnych, do tej pory niedostępnych zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Gładź Szpachlowa MASter Top Finish w postaci żelowej pasty, charakteryzuje się wysoką tiksotropią,...